O produkte

Ako náš systém funguje ?

Vyskúšaj unikátnu metódu RTP na tvorbu tréningových plánov a jedálničkov vytvorenú pod dohľadom profesionálnych trénerov.

RTP pomáha pri odbúravaní tukov, naberaní sily a svalovej hmoty.

RTP je revolučné riešenie v oblasti fitness poradenstva a zdravej výživy. V spolupráci s profesionálnymi trénermi sme vytvorili jedno z nielen technologicky najvyspelejších riešení tvorby tréningových a výživových plánov, ale aj riešenie, s ktorým jednoduchšie dosiahneš svoj cieľ. Môžeš očakávať najvyššiu kvalitu a jedinečnosť tréningových plánov, pretože každý trénignový a výživový plán je vytvorený na mieru pre teba!

Ako náš systém funguje?

Aplikácia pozbiera všetky potrebné dáta v rámci registrácie pre vytvorenie tréningového plánu do fitness centra (presný počet dní cvičenia a oddychu, kombinované a izolované cviky, série a opakovania, informácie o intenzite tréningu, či o prestávkach medzi sériami).

Máš na výber z množstva jedál a na základe výberu ti poskytneme optimálny jedálniček pre dosiahnutie tvojho cieľa. Okrem toho máš k dispozícii zoznam jedál, ktoré by si si mal nakúpiť na týždeň vopred, merač výkonnosti a telesných proporcií - možnosť sledovania vlastného progresu a nevyhnutnou súčasťou je videokatalóg cvikov s odborným prevedením cvikov a popisom cvičenia. A to stále nie je všetko!

Každý tréningový balík je po úspešnej platbe skontrolovaný certifikovaným trénerom.

Naša cena za všetko uvedené vyššie je len 29.99€


Začni svoju premenu ešte dnes

Začať teraz